|
[3155] |
OLEKSY Przemysław |
Rzeszow |
Rzeszowskie Gazele i Gepardy |
|
02:12:19 |
1 |
1 |
M |
- |
SeniorM |
00:55:58 |
[3160] |
PAROL Rafal |
Warszawa |
Adidas Runners Warsaw |
|
02:16:35 |
2 |
2 |
M |
- |
MasterM |
00:59:16 |
[3170] |
PIETRYKOWSKI Konrad |
Lublin |
lubelskibiegacz.pl TEAM |
|
02:20:46 |
3 |
3 |
M |
- |
MasterM |
01:00:38 |
[3015] |
BIELAK Tomasz |
Kozlowka |
Szybciej nie dam rady |
|
02:29:06 |
4 |
4 |
M |
1 |
MasterM |
01:07:59 |
[3065] |
GRZĄDKA Przemysław |
Warszawa |
PZU SPORT TEAM |
|
02:29:20 |
5 |
5 |
M |
2 |
MasterM |
|
[3123] |
ŁOWCZAK Bartosz |
Lublin |
|
|
02:30:33 |
6 |
6 |
M |
3 |
MasterM |
01:07:46 |
[3104] |
KRAJKA Jaroslaw |
Lublin |
UMCS Biega |
|
02:32:08 |
7 |
7 |
M |
4 |
MasterM |
01:04:06 |
[3185] |
RZEMIŃSKI Jacek |
Stroze |
|
|
02:33:52 |
8 |
8 |
M |
5 |
MasterM |
01:06:08 |
[3245] |
WÓJCIK Józef |
Chelm |
Chełm Biega |
|
02:34:08 |
9 |
9 |
M |
1 |
WeteranM |
01:05:45 |
[3088] |
KITKA Tomasz |
Pulawy |
Sportowe Puławy |
|
02:34:56 |
10 |
10 |
M |
1 |
SeniorM |
01:04:33 |
[3048] |
FORTUNA Marcin |
Kedzierzyn-Kozle |
Świszczący Łańcuch |
|
02:35:57 |
11 |
11 |
M |
6 |
MasterM |
01:05:56 |
[3074] |
JAKUBOWSKI Zbigniew |
Kolbuszowa |
|
|
02:37:19 |
12 |
12 |
M |
7 |
MasterM |
01:07:56 |
[3121] |
ŁASZKIEWICZ Arkadiusz |
Zamosc |
|
|
02:37:45 |
13 |
13 |
M |
8 |
MasterM |
01:06:09 |
[3047] |
FLOREK Marcin |
Pilzno |
Mężczyźni św. Józefa |
|
02:38:55 |
14 |
14 |
M |
2 |
WeteranM |
01:06:40 |
[3136] |
MATUSZEWSKI Arkadiusz |
Zamosc |
|
|
02:40:14 |
15 |
15 |
M |
9 |
MasterM |
01:08:01 |
[3040] |
DEC Piotr |
Lubycza Krolewska |
:) |
|
02:42:05 |
16 |
16 |
M |
3 |
WeteranM |
01:09:45 |
[3076] |
JEDZINIAK Piotr |
Pulawy |
IM-POSSIBLE TEAM |
|
02:42:49 |
17 |
17 |
M |
10 |
MasterM |
01:05:40 |
[3028] |
CICHOSZ Krzysztof |
Krasnystaw |
Krasnystaw Biega |
|
02:44:53 |
18 |
18 |
M |
11 |
MasterM |
01:10:50 |
[3128] |
MALINOWSKA Izabela |
Chelmiec |
|
|
02:44:55 |
19 |
1 |
K |
- |
SeniorK |
|
[3205] |
STOLARSKI Maciej |
Stanislawow Pierwszy |
1984 |
|
02:45:51 |
20 |
19 |
M |
12 |
MasterM |
01:09:55 |
[3148] |
NADOLSKI Michał |
Sitno |
|
|
02:46:23 |
21 |
20 |
M |
13 |
MasterM |
01:13:28 |
[3098] |
KOZAK Marcin |
Lublin |
Lublin Biega |
|
02:47:00 |
22 |
21 |
M |
14 |
MasterM |
01:13:09 |
[3251] |
ZIELIŃSKI Paweł |
Krakow |
|
|
02:47:01 |
23 |
22 |
M |
4 |
WeteranM |
01:14:19 |
[3168] |
PERENC Michał |
Jaroslaw |
Carpathian Runners |
|
02:47:46 |
24 |
23 |
M |
2 |
SeniorM |
01:11:45 |
[3141] |
MENDEL Grzegorz |
Lublin |
|
|
02:48:22 |
25 |
24 |
M |
15 |
MasterM |
01:09:03 |
[3122] |
ŁOŚ Piotr |
Lublin |
Stay Insane |
|
02:49:20 |
26 |
25 |
M |
16 |
MasterM |
01:09:10 |
[3223] |
SZYSZŁO Tomasz |
Sanok |
Pozytywnie Zabiegani Sanok |
|
02:49:43 |
27 |
26 |
M |
17 |
MasterM |
01:11:14 |
[3113] |
KURA Piotr |
Lipniak |
|
|
02:49:57 |
28 |
27 |
M |
18 |
MasterM |
01:12:09 |
[3021] |
BROMKE Łukasz |
Lublin |
Orange Polska |
|
02:50:19 |
29 |
28 |
M |
19 |
MasterM |
01:12:46 |
[3197] |
SMYKA Michał |
Ciecierzyn |
|
|
02:50:38 |
30 |
29 |
M |
3 |
SeniorM |
01:15:07 |
[3176] |
PYŚ Adrian |
Zamosc |
ROZTOCZE CYCLING TEAM |
|
02:52:42 |
31 |
30 |
M |
4 |
SeniorM |
01:08:02 |
[3020] |
BORYCKI Artur |
DABROWA TARNOWSKA |
TGR |
|
02:53:29 |
32 |
31 |
M |
20 |
MasterM |
01:12:35 |
[3208] |
STRZELCZYK Wiktor |
Rzeszow |
Carpathian Runners |
|
02:55:00 |
33 |
32 |
M |
5 |
SeniorM |
01:11:16 |
[3084] |
KASZUBA Łukasz |
Czeladz |
#czeladzbiega |
|
02:55:13 |
34 |
33 |
M |
21 |
MasterM |
01:12:35 |
[3023] |
BRZOZOWSKI Łukasz |
Stalowa Wola |
Bike Equipa Sandomierz |
|
02:55:32 |
35 |
34 |
M |
22 |
MasterM |
01:17:50 |
[3092] |
KONOPKA Bartosz |
Krakow |
BiegamBoLubię |
|
02:55:54 |
36 |
35 |
M |
23 |
MasterM |
01:14:32 |
[3218] |
SZEGDA Łukasz |
Pulawy |
gardonie 279 |
|
02:55:59 |
37 |
36 |
M |
24 |
MasterM |
01:13:44 |
[3080] |
KAŁAKUCKI Jarosław |
Lublin |
Lubelskibiegacz.pl Team |
|
02:56:17 |
38 |
37 |
M |
25 |
MasterM |
01:14:17 |
[3100] |
KOZYRA Artur |
Wola Lisowska |
|
|
02:57:58 |
39 |
38 |
M |
6 |
SeniorM |
|
[3067] |
HAŁASA Piotr |
Tomaszow Lub. |
|
|
02:59:06 |
40 |
39 |
M |
26 |
MasterM |
01:13:16 |
[3250] |
ZARZYCKI Mariusz |
Natalin |
Nie ma letko |
|
02:59:18 |
41 |
40 |
M |
27 |
MasterM |
01:14:13 |
[3143] |
MIELNICZEK Grzegorz |
KRAKOW |
B.RUNNER |
|
02:59:23 |
42 |
41 |
M |
5 |
WeteranM |
01:15:19 |
[3064] |
GRZĄDKA Anna |
Warszawa |
|
|
02:59:37 |
43 |
2 |
K |
- |
MasterK |
01:17:24 |
[3224] |
ŚLIWA Anna |
Tomaszow Lubelski |
Tomaszowska Grupa Biegowa |
|
03:00:18 |
44 |
3 |
K |
- |
MasterK |
01:20:12 |
[3169] |
PIĄTKOWSKI Dariusz |
Nowiny |
Chełmska Grupa Triathlonu |
|
03:00:33 |
45 |
42 |
M |
6 |
WeteranM |
01:18:32 |
[3050] |
GAJOS Anna |
Lublin |
Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe |
|
03:00:50 |
46 |
4 |
K |
1 |
MasterK |
01:18:11 |
[3133] |
MARGOL Karol |
Bilgoraj |
Biłgoraj Biega |
|
03:00:56 |
47 |
43 |
M |
28 |
MasterM |
01:15:19 |
[3002] |
ADAMCZUK Agnieszka |
Marki |
Markowi Biegacze |
|
03:01:26 |
48 |
5 |
K |
2 |
MasterK |
01:19:41 |
[3152] |
NIZIO Dorota |
Bilgoraj |
|
|
03:01:29 |
49 |
6 |
K |
1 |
SeniorK |
01:20:07 |
[3012] |
BEDŁUSZAK Tomasz |
Chelm |
Chełm Biega |
|
03:02:10 |
50 |
44 |
M |
29 |
MasterM |
01:18:33 |
[3044] |
DZIURDA Marek |
Chelm |
Chełmska grupa triathlonu |
|
03:02:13 |
51 |
45 |
M |
30 |
MasterM |
01:12:32 |
[3156] |
ORZECHOWSKI Marek |
Sandomierz |
Tak Lubię Sandomierz - Bike Equipa |
|
03:03:31 |
52 |
46 |
M |
7 |
SeniorM |
01:17:12 |
[3147] |
MUSZYŃSKI Dariusz |
Miedzyrzec Podlaski |
Międzyrzecka Grupa Biegowa/Red Lion Club |
|
03:03:34 |
53 |
47 |
M |
31 |
MasterM |
01:10:16 |
[3115] |
KWIATKOWSKI DARIUSZ |
GRYFINO |
PGE ENERGETIC RUNNING |
|
03:03:54 |
54 |
48 |
M |
7 |
WeteranM |
01:14:26 |
[3095] |
KORZENIOWSKI Damian |
Zyngierowka |
|
|
03:04:18 |
55 |
49 |
M |
8 |
SeniorM |
01:13:07 |
[3201] |
STANIAK Marcin |
Lublin |
|
|
03:05:33 |
56 |
50 |
M |
32 |
MasterM |
01:21:03 |
[3199] |
SORY Bartłomiej |
Lublin |
intive |
|
03:05:55 |
57 |
51 |
M |
9 |
SeniorM |
01:11:00 |
[3242] |
WODYŃSKA Dagmara |
Nowy Sacz |
EquiDo Team schodzi z asfaltu |
|
03:06:29 |
58 |
7 |
K |
3 |
MasterK |
01:18:42 |
[3026] |
BYRA Piotr |
Grabowica |
GRABOWICA |
|
03:07:14 |
59 |
52 |
M |
10 |
SeniorM |
01:08:21 |
[3001] |
ABRAMOWICZ Daniel |
Chelm |
Chełm Biega |
|
03:07:41 |
60 |
53 |
M |
33 |
MasterM |
01:20:03 |
[3107] |
KRUKOWSKI ROBERT |
ZAMOSC |
PLATINIUM CROSS ZAMOŚĆ |
|
03:08:18 |
61 |
54 |
M |
34 |
MasterM |
01:24:00 |
[3149] |
NAMIĘTA Piotr |
Lublin |
- |
|
03:08:51 |
62 |
55 |
M |
35 |
MasterM |
01:18:56 |
[3166] |
PAWIŃSKI Artur |
Warszawa |
Adidas Runners Warsaw |
|
03:08:59 |
63 |
56 |
M |
36 |
MasterM |
01:17:44 |
[3225] |
TALAROWSKI Paweł |
Krasnystaw |
|
|
03:09:13 |
64 |
57 |
M |
37 |
MasterM |
01:11:11 |
[3097] |
KOTAJNY Oriana |
Rybnik |
Radlinioki w biegu |
|
03:09:34 |
65 |
8 |
K |
4 |
MasterK |
01:18:15 |
[3101] |
KRACZKOWSKI Krzysztof |
Chelm |
8 Ball Cross Gym Chełm |
|
03:09:36 |
66 |
58 |
M |
38 |
MasterM |
01:20:00 |
[3037] |
CZYCZ Mateusz |
Blazowa |
Carpathian Runners |
|
03:10:19 |
67 |
59 |
M |
11 |
SeniorM |
01:14:54 |
[3258] |
WODYŃSKI Jacek |
Krakow |
Equido |
|
03:10:24 |
68 |
60 |
M |
8 |
WeteranM |
01:16:51 |
[3154] |
OGONOWSKI Mikołaj |
Warszawa |
|
|
03:10:38 |
69 |
61 |
M |
12 |
SeniorM |
01:12:39 |
[3052] |
GAWDA Piotr |
Lublin |
Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST |
|
03:10:53 |
70 |
62 |
M |
9 |
WeteranM |
01:16:59 |
[3131] |
MARCINIEWICZ Marcin |
Zamosc |
23. BLT Mińsk Mazowiecki |
|
03:11:22 |
71 |
63 |
M |
39 |
MasterM |
01:22:44 |
[3083] |
KARWOWSKI Maciej |
Warszawa |
|
|
03:12:51 |
72 |
64 |
M |
40 |
MasterM |
01:17:34 |
[3234] |
WALIGÓRSKI Krzysztof |
Marki |
Markowi Biegacze |
|
03:13:06 |
73 |
65 |
M |
10 |
WeteranM |
01:19:59 |
[3035] |
CZUJ Stanisław |
Zamosc |
Rozbiegany Zamość |
|
03:13:44 |
74 |
66 |
M |
41 |
MasterM |
01:20:12 |
[3249] |
ZAMORSKI Adam |
Cetula |
Jarosławska Grupa Biegowa Sokół |
|
03:13:46 |
75 |
67 |
M |
42 |
MasterM |
01:19:52 |
[3187] |
SANECKI Robert |
Gorzyce |
Sprint Gorzyce |
|
03:14:23 |
76 |
68 |
M |
43 |
MasterM |
01:21:40 |
[3110] |
KULIK Marcin |
Mikolow |
|
|
03:14:41 |
77 |
69 |
M |
44 |
MasterM |
01:17:08 |
[3075] |
JANIUK Piotr |
Chelm |
Chełm Biega |
|
03:16:20 |
78 |
70 |
M |
45 |
MasterM |
01:20:28 |
[3202] |
STEC Marek |
Sochaczew |
|
|
03:17:39 |
79 |
71 |
M |
13 |
SeniorM |
01:14:22 |
[3086] |
KĘPA Krzysztof |
Radzyn Podlaski |
|
|
03:17:42 |
80 |
72 |
M |
14 |
SeniorM |
|
[3164] |
PASZKO Stanisław |
Gorajec - Zagroble |
Dinozaur z Roztocza |
|
03:18:42 |
81 |
73 |
M |
1 |
DinozaurM |
01:23:37 |
[3041] |
DŁUGOSZ Kasia |
Lublin |
Stay Insane |
|
03:18:43 |
82 |
9 |
K |
2 |
SeniorK |
01:22:30 |
[3043] |
DZIDA MICHAŁ |
TOMASZOW LUBELSKI |
|
|
03:19:40 |
83 |
74 |
M |
46 |
MasterM |
01:20:44 |
[3004] |
ANDRUSZEK Krystian |
Zamosc |
|
|
03:19:57 |
84 |
75 |
M |
15 |
SeniorM |
01:18:27 |
[3132] |
MARCINKIEWICZ Dariusz |
Zakrzowek |
|
|
03:20:02 |
85 |
76 |
M |
47 |
MasterM |
01:21:22 |
[3231] |
TOMKIEWICZ Przemysław |
Warszawa |
|
|
03:20:05 |
86 |
77 |
M |
48 |
MasterM |
01:24:05 |
[3239] |
WILCZYŃSKI Bartłomiej |
Warszawa |
|
|
03:20:06 |
87 |
78 |
M |
49 |
MasterM |
01:24:37 |
[3089] |
KŁODZIŃSKI Klaudiusz |
Tarnow |
Ultramęki |
|
03:20:20 |
88 |
79 |
M |
50 |
MasterM |
01:24:37 |
[2040] |
KRAJEWSKI Michał |
Bychawa |
Bychawa |
|
03:20:23 |
89 |
80 |
M |
16 |
SeniorM |
01:26:27 |
[3068] |
HEJDUK Monika |
Lublin |
Umcs Biega |
|
03:21:16 |
90 |
10 |
K |
5 |
MasterK |
01:21:22 |
[3014] |
BIDAS PAWEŁ |
SANDOMIERZ |
BIKE EQUIPA SANDOMIERZ |
|
03:22:32 |
91 |
81 |
M |
11 |
WeteranM |
01:20:43 |
[3045] |
FEDORCZUK Jadwiga |
Werkowice 22 ---550 |
______ |
|
03:23:16 |
92 |
11 |
K |
1 |
DinozaurK |
01:22:03 |
[3093] |
KONOPKA Krystian |
Nowy Sacz |
|
|
03:23:46 |
93 |
82 |
M |
51 |
MasterM |
01:17:27 |
[3142] |
MIAZGA Janusz |
Zamosc |
Elektronika Zamość |
|
03:24:31 |
94 |
83 |
M |
12 |
WeteranM |
01:10:08 |
[3114] |
KUŚMIREK-KOWAL Joanna |
Warszawa |
|
|
03:24:34 |
95 |
12 |
K |
6 |
MasterK |
01:25:51 |
[3158] |
PACEK Katarzyna |
Lipniak |
|
|
03:25:07 |
96 |
13 |
K |
7 |
MasterK |
01:23:52 |
[3222] |
SZYSZKO Paweł |
Lublin |
|
|
03:25:41 |
97 |
84 |
M |
52 |
MasterM |
01:22:32 |
[3077] |
JĘŻAK Joanna |
Pulawy |
Sportowe Puławy |
|
03:26:37 |
98 |
14 |
K |
3 |
SeniorK |
01:26:36 |
[3210] |
SUPINSKI Zbigniew |
Zyrardow |
|
|
03:27:20 |
99 |
85 |
M |
17 |
SeniorM |
01:22:30 |
[3066] |
GRZEGORZAK Wojciech |
Niepolomice |
#AdamCzerwińskiTeam |
|
03:27:57 |
100 |
86 |
M |
53 |
MasterM |
01:24:14 |
[3061] |
GROMEK Edyta |
Lublin |
Szybciej nie dam rady |
|
03:28:21 |
101 |
15 |
K |
8 |
MasterK |
01:25:12 |
[3146] |
MRÓZ Dariusz |
Gryfino |
PGE ENERGETIC RUNNING Dolna Odra |
|
03:29:00 |
102 |
87 |
M |
54 |
MasterM |
01:26:37 |
[3071] |
HUNKIEWICZ Ewelina |
Marki |
Markowi Biegacze |
|
03:29:08 |
103 |
16 |
K |
9 |
MasterK |
01:25:28 |
[3106] |
KRUKOWSKA EWA |
ZAMOSC |
PLATINIUM CROSS ZAMOŚĆ |
|
03:31:09 |
104 |
17 |
K |
10 |
MasterK |
01:23:33 |
[3238] |
WIERZBICKI Łukasz |
Warszawa |
Kuźnia Triathlonu |
|
03:31:48 |
105 |
88 |
M |
55 |
MasterM |
01:17:54 |
[3196] |
SKÓRA Marcin |
Tarnow |
EMES I PARTNERZY |
|
03:32:33 |
106 |
89 |
M |
56 |
MasterM |
01:22:48 |
[3079] |
JUSZCZAK Leszek |
Goclaw |
Gocławskie Koty Z Niezależnym Cyrylem Na Czele |
|
03:33:05 |
107 |
90 |
M |
13 |
WeteranM |
01:22:00 |
[3192] |
SIEDLACZEK Zbigniew |
Lublin |
|
|
03:34:22 |
108 |
91 |
M |
2 |
DinozaurM |
01:23:40 |
[3003] |
ADAMSKI Marcin |
Nowy Sacz |
|
|
03:35:57 |
109 |
92 |
M |
57 |
MasterM |
01:27:55 |
[3161] |
PARZONKA Michał |
Kedzierzyn-Kozle |
Świszczący Łańcuch |
|
03:37:33 |
110 |
93 |
M |
18 |
SeniorM |
01:25:54 |
[3219] |
SZYMANOWSKA Karolina |
Warszawa |
|
|
03:40:24 |
111 |
18 |
K |
4 |
SeniorK |
01:26:36 |
[3195] |
SKIERSKA Agnieszka |
Katowice |
|
|
03:40:45 |
112 |
19 |
K |
11 |
MasterK |
01:30:59 |
[3220] |
SZYMANOWSKI Marek |
Warszawa |
ORANGE POLSKA |
|
03:41:13 |
113 |
94 |
M |
58 |
MasterM |
01:26:43 |
[3244] |
WOŹNIAK Marek |
Wojkowice |
Biegowa kuźnia |
|
03:41:22 |
114 |
95 |
M |
14 |
WeteranM |
01:30:52 |
[3022] |
BROŚ Bożena |
Turka |
Klub Biegacza Orange Polska |
|
03:41:51 |
115 |
20 |
K |
12 |
MasterK |
01:26:06 |
[3243] |
WOJTOWICZ Małgorzata |
Tomaszow Lubelski |
Tomaszowska Grupa Biegowa |
|
03:42:31 |
116 |
21 |
K |
13 |
MasterK |
01:29:33 |
[3124] |
MACHOŚ Mariusz |
Tomaszow Lubelski |
Tomaszowska Grupa Biegowa |
|
03:42:31 |
117 |
96 |
M |
59 |
MasterM |
01:29:16 |
[3087] |
KISIEL Jola |
Bilgoraj |
LBL (Lubię Biegać Leniwie) |
|
03:42:56 |
118 |
22 |
K |
14 |
MasterK |
01:31:28 |
[3109] |
KUFEL Grzegorz |
Lublin |
Stay Insane |
|
03:43:45 |
119 |
97 |
M |
19 |
SeniorM |
01:31:48 |
[3230] |
TOMCZYK Marcin |
Radzyn Podlaski |
RezerwowePsy |
|
03:44:53 |
120 |
98 |
M |
60 |
MasterM |
01:25:09 |
[3226] |
TARASZEWSKA Paulina |
Warszawa |
PWPW S.A. |
|
03:44:54 |
121 |
23 |
K |
5 |
SeniorK |
01:30:47 |
[3215] |
SZCZĘŚNIAK Małgorzata |
Czeladz |
#czeladzbiega |
|
03:46:27 |
122 |
24 |
K |
15 |
MasterK |
01:32:08 |
[3126] |
MALEC Kamil |
Zamosc |
MILA MEBLE WNĘTRZA NA WYMIAR |
|
03:46:32 |
123 |
99 |
M |
20 |
SeniorM |
01:25:34 |
[3211] |
SUWALD Andrzej |
Warszawa |
JacekBiega Running Team |
|
03:46:45 |
124 |
100 |
M |
15 |
WeteranM |
01:26:49 |
[3025] |
BUGAJSKA Katarzyna |
Krakow |
|
|
03:48:44 |
125 |
25 |
K |
16 |
MasterK |
01:35:23 |
[3247] |
WRONA Wojciech |
Lublin |
Grupa biegowa Nie ma letko |
|
03:48:45 |
126 |
101 |
M |
21 |
SeniorM |
01:21:28 |
[3191] |
SAWICKI Kajetan |
Tluszcz |
|
|
03:48:54 |
127 |
102 |
M |
22 |
SeniorM |
01:32:28 |
[3051] |
GAŃSKI Filip |
Swidnik |
Biegajacy Świdnik |
|
03:48:55 |
128 |
103 |
M |
23 |
SeniorM |
01:27:32 |
[3227] |
TOKARSKA Bożena |
Krakow |
#AdamCzerwińskiTeam |
|
03:49:42 |
129 |
26 |
K |
17 |
MasterK |
01:35:05 |
[3228] |
TOKARSKI Rafał |
Krakow |
|
|
03:49:43 |
130 |
104 |
M |
61 |
MasterM |
01:34:53 |
[3140] |
MAZUREK Piotr |
Sporniak |
Bełżyce i okolice biegają |
|
03:52:36 |
131 |
105 |
M |
62 |
MasterM |
01:28:15 |
[3139] |
MAZUREK Anna |
Sporniak |
Bełżyce i okolice biegają |
|
03:52:37 |
132 |
27 |
K |
18 |
MasterK |
01:28:13 |
[3042] |
DOBROWOLSKI Piotr |
Warszawa |
Orange Polska |
|
03:53:48 |
133 |
106 |
M |
63 |
MasterM |
01:33:36 |
[3055] |
GILAS Szymon |
Chelm |
|
|
03:54:40 |
134 |
107 |
M |
64 |
MasterM |
01:25:49 |
[3056] |
GILAS Michał |
Wola Mala |
BiłgoRun |
|
03:54:40 |
135 |
108 |
M |
65 |
MasterM |
01:25:52 |
[3103] |
KRAJEWSKA-PALUCH Ewa |
Dabrowa Gornicza |
Biegowa Kuźnia |
|
03:54:48 |
136 |
28 |
K |
19 |
MasterK |
01:32:08 |
[3085] |
KĘDZIOR Dariusz |
Dabrowa Gornicza |
Biegowa Kuźnia |
|
03:55:10 |
137 |
109 |
M |
66 |
MasterM |
01:41:00 |
[3111] |
KUNA Katarzyna |
Dabrowa Gornicza |
Biegowa Kuźnia |
|
03:55:11 |
138 |
29 |
K |
20 |
MasterK |
01:40:51 |
[3221] |
SZYNKARUK Radosław |
Lublin 20-632 |
|
|
03:55:24 |
139 |
110 |
M |
67 |
MasterM |
|
[3237] |
WIELGOCKI Artur |
Zielonki |
|
|
03:56:47 |
140 |
111 |
M |
68 |
MasterM |
01:26:04 |
[3094] |
KONOPKA Piotr |
Lublin |
LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU |
|
03:58:09 |
141 |
112 |
M |
69 |
MasterM |
01:37:16 |
[6139] |
RUTKOWSKA Małgorzata |
Golub-Dobrzyn |
|
|
03:58:13 |
142 |
30 |
K |
1 |
WeteranK |
01:37:16 |
[3031] |
CIUPA Tomasz |
Goraj |
Lubię Biegać Leniwie |
|
03:59:15 |
143 |
113 |
M |
70 |
MasterM |
01:35:07 |
[3125] |
MAKARZEC - SURMA Agnieszka |
Bilgoraj |
Biłgoraj |
|
03:59:15 |
144 |
31 |
K |
6 |
SeniorK |
01:40:36 |
[3165] |
PATRO Jacek |
Bilgoraj |
LBL Lubię Biegać Leniwie |
|
03:59:15 |
145 |
114 |
M |
71 |
MasterM |
01:35:17 |
[9004] |
DĄBROWSKI Adrian |
Warszawa |
Power Training |
|
04:00:03 |
146 |
115 |
M |
24 |
SeniorM |
01:34:14 |
[3180] |
ROSZKOWSKA Justyna |
Warszawa |
bulbixyrunztg44evr |
|
04:01:39 |
147 |
32 |
K |
7 |
SeniorK |
01:36:15 |
[3181] |
ROSZKOWSKI Tomasz |
Warszawa |
bulbixyrunztg44evr |
|
04:01:41 |
148 |
116 |
M |
25 |
SeniorM |
01:36:16 |
[3017] |
BOGUMIŁ Sylwia |
Zielonki |
|
|
04:02:28 |
149 |
33 |
K |
8 |
SeniorK |
01:26:50 |
[3259] |
WARYCH Joanna |
Lublin |
|
|
04:02:37 |
150 |
34 |
K |
21 |
MasterK |
01:37:04 |
[3260] |
JURAS-KMIEĆ Marzena |
Lublin |
Biegam Sobie |
|
04:02:39 |
151 |
35 |
K |
9 |
SeniorK |
01:37:12 |
[3178] |
ROLNIK Joanna |
Orzesze |
|
|
04:03:14 |
152 |
36 |
K |
22 |
MasterK |
01:38:39 |
[2045] |
LUBECKI Grzegorz |
Warszawa |
|
|
04:03:18 |
153 |
117 |
M |
72 |
MasterM |
01:38:41 |
[3159] |
PAPIERNIK Aneta |
Marki |
Markowi Biegacze |
|
04:03:52 |
154 |
37 |
K |
23 |
MasterK |
01:39:12 |
[3186] |
RZEPNIEWSKA Joanna |
Marki |
Markowi Biegacze |
|
04:03:56 |
155 |
38 |
K |
24 |
MasterK |
01:39:13 |
[3190] |
SAWICKI Bartosz |
Tluszcz |
|
|
04:06:41 |
156 |
118 |
M |
16 |
WeteranM |
01:41:52 |
[3214] |
SZCZEPKOWSKI Paweł |
Warszawa |
Artequipment |
|
04:07:25 |
157 |
119 |
M |
3 |
DinozaurM |
01:32:51 |
[3127] |
MALESZA Zbigniew |
Okszow |
Okszów biega |
|
04:08:40 |
158 |
120 |
M |
73 |
MasterM |
01:24:23 |
[3116] |
KWIECIEŃ jacek |
MARKI |
Markowi Biegacze |
|
04:09:35 |
159 |
121 |
M |
4 |
DinozaurM |
01:39:22 |
[3129] |
MAŁEK Mariusz |
Chelm |
|
|
04:12:02 |
160 |
122 |
M |
74 |
MasterM |
01:44:14 |
[3236] |
WEYNA Anna |
Kicin |
Biały Domek Kicin |
|
04:13:00 |
161 |
39 |
K |
25 |
MasterK |
01:38:19 |
[3177] |
REK Katarzyna |
Radlin |
Radlinioki w biegu |
|
04:23:35 |
162 |
40 |
K |
26 |
MasterK |
01:43:50 |
[3157] |
OSTANIEWICZ Kamila |
Bydgoszcz |
|
|
04:26:27 |
163 |
41 |
K |
10 |
SeniorK |
01:44:27 |
[3090] |
KOŁODZIEJ małgorzata |
krasnik |
Wataha łączy nas bieganie |
|
04:26:27 |
164 |
42 |
K |
2 |
WeteranK |
01:45:30 |
[3179] |
ROSINSKA KOTULA Malgorzata |
Sochaczew |
|
|
04:29:24 |
165 |
43 |
K |
11 |
SeniorK |
01:44:55 |
[3184] |
RYTEL Marta |
Warszawa |
|
|
04:29:37 |
166 |
44 |
K |
27 |
MasterK |
01:38:23 |
[3033] |
CZAPKIEWICZ Michał |
Warszawa |
|
|
04:29:38 |
167 |
123 |
M |
75 |
MasterM |
01:41:17 |
[3058] |
GOIK Agnieszka |
Radlin |
Radlinioki w biegu |
|
04:31:09 |
168 |
45 |
K |
28 |
MasterK |
01:44:23 |
[3241] |
WODAŁA Jolanta |
Radymno |
Klub Biegacza RTV Euro Agd |
|
04:38:43 |
169 |
46 |
K |
29 |
MasterK |
01:51:49 |
[3200] |
SOWIŃSKA Anna |
Jaroslaw |
|
|
04:38:46 |
170 |
47 |
K |
30 |
MasterK |
01:51:54 |
[3096] |
KOSTULSKA Olga |
Torun |
wkurw_team |
|
04:41:46 |
171 |
48 |
K |
12 |
SeniorK |
01:58:09 |
[3256] |
GNIECIAK TOMASZ |
Tarczyn |
Forest Camp |
|
04:44:19 |
172 |
124 |
M |
76 |
MasterM |
01:54:57 |
[3257] |
DRZEWIECKA-WITKOWSKA Agnieszka |
Kotorydz |
Forest Camp |
|
04:44:21 |
173 |
49 |
K |
31 |
MasterK |
01:55:30 |
|
[3011] |
BĄCZKOWSKA Iwona |
Strzeniowka |
Augusteam |
|
|
|
|
K |
|
MasterK |
|
[3005] |
BANASIAK Marcin |
Warszawa |
DKB (Dyskusyjny Klub Biegowy) |
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3006] |
BANASZKIEWICZ Rafał |
Lublin |
|
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3007] |
BARAN Irena |
Jastrzebie-Zdroj |
Klub Szare Morsy |
|
|
|
|
K |
|
WeteranK |
|
[3008] |
BARNAŚ Jagoda |
Debica |
Sii Running Team |
|
|
|
|
K |
|
SeniorK |
|
[3009] |
BARON Kasia |
Grudziadz |
Vadain Running Club |
|
|
|
|
K |
|
MasterK |
|
[3010] |
BAŚ Tomasz |
Krakow |
PZU Sport Team/Stokowczyki Team |
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3013] |
BIAŁY Michał |
Warszawa |
Orange Polska |
|
|
|
|
M |
|
SeniorM |
|
[3016] |
BIELIK Radosław |
Krakow |
WKURW_TEAM |
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3018] |
BOLIBOK Piotr |
Wilczopole |
|
|
|
|
|
M |
|
SeniorM |
|
[3019] |
BOMBAŁA Tomasz |
Plock |
Tatusiowie |
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3024] |
BUBNIAK Bogumił |
Lipinki |
Bezklubie :-) |
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3027] |
CHMIELEWSKI Jacek |
Blonie |
LKS Olymp Błonie |
|
|
|
|
M |
|
WeteranM |
|
[3029] |
CIESZKO Marek |
01-626 Warszawa |
KW Warszawa |
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3030] |
CIESZYŃSKA Jolanta |
Knurow |
KB Orły z Knurowa |
|
|
|
|
K |
|
WeteranK |
|
[3032] |
CUDEK Bartłomiej |
Krakow |
wkurw_team |
|
|
|
|
M |
|
SeniorM |
|
[3034] |
CZERNIAK Piotr |
Rzeszow |
Armia |
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3036] |
CZUPRYŃSKI Rafał |
Warszawa |
|
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3038] |
CZYŻ Dominik |
Serock |
Grupa Biegowa CHTMO |
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3039] |
DALECKI Tomasz |
Krasnobrod |
|
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3046] |
FEDOROWICZ Emil |
Opole Lubelskie |
Ultrino AMATEUR |
|
|
|
|
M |
|
SeniorM |
|
[3049] |
FRANCUZ KONRAD |
MOGILANY |
Vege Runners |
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3053] |
GAWIDZIEL Paweł |
Wojciechow |
SII RUNNING TEAM |
|
|
|
|
M |
|
SeniorM |
|
[3054] |
GEFRERER Michał |
Warszawa |
|
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3057] |
GLINKA Agnieszka |
Legionowo |
Bravehearts Legionowo |
|
|
|
|
K |
|
MasterK |
|
[3059] |
GÓRECKA Anna |
Lublin |
Klub Biegacza Orange Polska |
|
|
|
|
K |
|
MasterK |
|
[3063] |
GRYCZKA Andrzej |
Warszawa |
DKB Warszawa |
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3069] |
HEJNAR Jerzy |
Giebultow |
PGE Run Obrót |
|
|
|
|
M |
|
WeteranM |
|
[3070] |
HOŁUB Monika |
Lublin |
Siostry Biegają |
|
|
|
|
K |
|
MasterK |
|
[3072] |
JAGUSIAK Barbara |
Trzebownisko |
|
|
|
|
|
K |
|
WeteranK |
|
[3073] |
JAGUSIAK Piotr |
Trzebownisko |
|
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3078] |
JURCZAK Paweł |
Warszawa |
|
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3081] |
KAPŁON Michał |
Warszawa |
|
|
|
|
|
M |
|
SeniorM |
|
[3082] |
KARBOWNICZAK Patrycja |
Tarnobrzeg |
Wataha- łączy nas bieganie |
|
|
|
|
K |
|
SeniorK |
|
[3091] |
KOMISARCZUK Arkadiusz |
Krakow |
|
|
|
|
|
M |
|
SeniorM |
|
[3099] |
KOZIOŁ Katarzyna |
Bilgoraj |
|
|
|
|
|
K |
|
MasterK |
|
[3102] |
KRAINSKI Piotr |
Czeladz |
#czeladzbiega |
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3105] |
KRAWCZYK Wojciech |
Snopkow |
a mogłem poleżeć |
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3108] |
KRYSIŃSKA-KUDLAK Marta |
Marki |
Markowi Biegacze |
|
|
|
|
K |
|
MasterK |
|
[3112] |
KUPIEC-BAŚ Paulina |
Krakow |
|
|
|
|
|
K |
|
MasterK |
|
[3117] |
LASKOWSKI Dawid |
Gdynia |
COPERNICUS TEAM |
|
|
|
|
M |
|
SeniorM |
|
[3118] |
LECHOWICZ Tadeusz |
Jastrzebie-Zdroj |
Klub Szare Morsy |
|
|
|
|
M |
|
DinozaurM |
|
[3119] |
LEWIŃSKI Tomasz |
Czestochowa |
KLA Zabiegani Częstochowa |
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3120] |
LIPIŃSKA Katarzyna |
Marki |
Markowi Biegacze |
|
|
|
|
K |
|
SeniorK |
|
[3130] |
MARCINIAK Tomasz |
Lodz |
|
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3134] |
MATUŁA Przemysław |
Lublin |
UMCS Biega |
|
|
|
|
M |
|
WeteranM |
|
[3135] |
MATUSZAK Paweł |
Mikolow |
|
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3137] |
MAZUR Kinga |
Debica |
Dębickie Gepardy |
|
|
|
|
K |
|
SeniorK |
|
[3138] |
MAZURCZAK Anna |
01-626 Warszawa |
KW Warszawa |
|
|
|
|
K |
|
SeniorK |
|
[3144] |
MISIOR Olga |
Plock |
Tatusiowie |
|
|
|
|
K |
|
MasterK |
|
[3145] |
MOĆKO Daniel |
Wolomin |
Zabiegany Wołomin |
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3150] |
NAUKA Edyta |
Debica |
Dębickie Gepardy |
|
|
|
|
K |
|
MasterK |
|
[3151] |
NESTERUK Bartosz |
Krakow |
Biegacze Wymiatacze |
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3153] |
NIZIO Piotr |
Krakow |
|
|
|
|
|
M |
|
SeniorM |
|
[3162] |
PASTUSZKO Mariusz |
Niepolomice |
Niepołomice Biegają |
|
|
|
|
M |
|
WeteranM |
|
[3163] |
PASTWA Grzegorz |
Jasienica |
Ultra Beskid Sport |
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3167] |
PAWLOS Jarosław |
Lublin |
Biegam z ABS |
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3171] |
POPŁAWSKI Krzysiek |
Warszawa |
Reebok Run Crew |
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3172] |
POWAŁA Jakub |
Warszawa |
|
|
|
|
|
M |
|
SeniorM |
|
[3173] |
POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja |
Pulawy |
DDC |
|
|
|
|
K |
|
SeniorK |
01:27:40 |
[3174] |
PRZYBOROWSKA Sylwia |
EMILIANOW |
ZABIEGANY WOŁOMIN |
|
|
|
|
K |
|
SeniorK |
|
[3175] |
PYRĆ Krzysztof |
Krakow |
|
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3182] |
RUBAJ Maria |
Krakow |
|
|
|
|
|
K |
|
SeniorK |
|
[3183] |
RUSAK Ewa |
Warszawa |
|
|
|
|
|
K |
|
SeniorK |
|
[3188] |
SAWA Michał |
Lublin |
Biegnę z Bratem |
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3189] |
SAWA Wawrzyniec |
Lublin |
Biegnę z Bratem |
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3193] |
SIEMBAB Joanna |
Kazimierow |
|
|
|
|
|
K |
|
MasterK |
|
[3194] |
SIKORA Monika |
Gdansk |
Copernicus Team |
|
|
|
|
K |
|
SeniorK |
|
[3198] |
SOBOL Patryk |
Zabrze |
|
|
|
|
|
M |
|
SeniorM |
|
[3203] |
STĘPKOWSKA Berta |
Lublin |
Centrum medyczne Orto-optymist/ UMCS biega |
|
|
|
|
K |
|
MasterK |
|
[3204] |
STĘPKOWSKI Wojciech |
Lublin |
Klub? Sam biegam :) |
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3206] |
STPICZYŃSKI Marcin |
Lublin |
|
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3207] |
STRASSBERGER Katarzyna |
Gliwice |
Ekstremalne OTK na Relaksie |
|
|
|
|
K |
|
WeteranK |
|
[3209] |
STUDNICKI Marcin |
Dabrowa Gornicza |
|
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3212] |
SZAJEWSKI Arkadiusz |
Krakow |
|
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3213] |
SZCZEPAŃSKA Katarzyna |
Niepolomice |
Niepołomice Biegają |
|
|
|
|
K |
|
SeniorK |
|
[3216] |
SZCZYGIEŁ Beata |
Stobierna |
|
|
|
|
|
K |
|
MasterK |
|
[3217] |
SZCZYGIEŁ Zbigniew |
Stobierna |
|
|
|
|
|
M |
|
WeteranM |
|
[3229] |
TOMCZYK Kamil |
Grodyslawice |
GRD Squad |
|
|
|
|
M |
|
SeniorM |
|
[3232] |
TOPOLNICKI Eugeniusz |
Zielona Gora |
|
|
|
|
|
M |
|
DinozaurM |
|
[3233] |
URBANIAK Agnieszka |
Warszawa |
|
|
|
|
|
K |
|
MasterK |
|
[3235] |
WASILEWSKA Monika |
Siedlce |
|
|
|
|
|
K |
|
MasterK |
|
[3240] |
WISZNIEWSKI Karol |
Warszawa |
AKS Polonia Warszawa |
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3246] |
WÓJCIK-PYRĆ Katarzyna |
Krakow |
|
|
|
|
|
K |
|
MasterK |
|
[3248] |
WRZESIEŃ Jerzy |
Sandomierz |
Tak Lubię Sandomierz |
|
|
|
|
M |
|
WeteranM |
|
[3254] |
ZIĘBA Wojciech |
Jaroslaw |
Jarosławska Grupa Biegowa Sokół |
|
|
|
|
M |
|
SeniorM |
|
[3252] |
ZIEMBIŃSKA-BUCZYŃSKA Aleksandra |
Gliwice |
Companeros Asfalt Team |
|
|
|
|
K |
|
MasterK |
|
[3253] |
ZIENTEK Łukasz |
Kaliszki |
nolimit.pl |
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|
[3255] |
ŻUKOWSKI Paweł |
Warszawa |
Vege Runners |
|
|
|
|
M |
|
MasterM |
|