RAASYSTEM - Wyniki OnLine
Wyniki

Wyniki ONLINE - UR2020-UR120 - 120KM

[Numer] Nazwisko, Imię Miasto Klub Wynik OPEN K/M Kategoria ZwierzyniecJózefówSusiecPodrusów
[1021] KIEROŃSKI Robert Modlin Twierdza 14:05:44 1 1 M - MasterM 02:38:0806:20:1509:49:3111:43:53
[1034] KURZAWSKI Tomasz Horszow 14:12:48 2 2 M - MasterM 02:38:4206:34:3010:18:1012:00:49
[1027] KOZACZUK Jacek Brzoza Krolewska BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAIL 14:15:29 3 3 M - WeteranM 02:46:5006:50:1610:30:1312:15:26
[1063] PSIUK Andrzej Bilgoraj Biłgoraj Biega 14:15:36 4 4 M 1 MasterM 02:33:5806:34:3010:30:1312:15:13
[1087] KORDOWICZ Łukasz BILGORAJ BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAIL 14:16:20 5 5 M 2 MasterM 02:38:3706:50:1610:29:4812:15:04
[1060] PIETRZYK Dariusz Melgiew Biegający Świdnik 14:27:27 6 6 M 3 MasterM 02:50:3207:00:3610:45:3812:30:53
[1052] OSINA Jakub Swidnik Biegający Świdnik 14:36:53 7 7 M 4 MasterM 02:45:1906:50:1611:03:2512:49:01
[1066] SIKORA Bożka Myslenice TKKF Uklejna Myślenice 14:41:18 8 1 K - SeniorK 02:46:1007:01:5910:49:1412:35:29
[1065] ROGALA Maciej Pszow YNO ULTRA 14:59:06 9 8 M 5 MasterM 02:51:0307:02:3110:59:1112:51:02
[1088] SZPINDA Sebastian Bilgoraj Biłgoraj Ultra Trail 15:14:50 10 9 M 6 MasterM 02:46:1907:01:0711:04:5012:58:39
[1083] ZAJĄC Katarzyna Tarnow 4K TeamTarnów UltraFun ML 15:18:50 11 2 K - MasterK 02:46:0807:02:3111:01:1713:00:59
[1019] JAMRÓZ Łukasz Wadowice Auuuuu 15:34:21 12 10 M 7 MasterM 02:45:4711:23:4613:14:27
[1037] LANGE Beata Gliwice - Bilgoraj Bracia Pietrzak Running Team Gliwice 15:54:49 13 3 K - MasterK 02:59:4207:46:3711:56:3513:43:54
[1047] MIERKIEWICZ Krzysiek Warszawa MkM Running 15:55:01 14 11 M 8 MasterM 03:03:2907:46:3711:56:4113:43:46
[1076] WŁOCH Kamil Krakow Sarni Tętent 16:30:58 15 12 M 1 SeniorM 02:43:1707:02:5211:34:2513:44:10
[1072] WARDZYŃSKI Łukasz Warszawa 16:37:58 16 13 M 9 MasterM 02:43:1707:20:4412:00:5814:07:25
[1044] MACKOJĆ Krzysztof Kolobrzeg EL-MACKOJĆ 16:45:22 17 14 M 10 MasterM 02:51:1407:31:3412:01:1414:15:09
[1051] NEJFELD Hanna Zabki Biegam Boo Lubię 16:45:25 18 4 K 1 MasterK 02:46:0107:31:3412:01:0414:15:09
[1010] DZIERŻEŃSKA Monika Gdansk Akademia Biegowa Kiełpino 16:45:50 19 5 K 2 MasterK 03:06:2808:17:2512:46:09
[1086] TRZEŹWIŃSKA Anna Kajetanowka LBL (Lubię Biegać Leniwie) 16:53:00 20 6 K 3 MasterK 03:20:2207:58:1512:30:5614:21:17
[1014] GMITEREK Tomasz Lublin Biłgoraj Ultra Trail 17:13:47 21 15 M 11 MasterM 03:01:3207:51:5112:38:3914:45:06
[1012] EFEMBERG JOANNA SZCZECIN 17:16:17 22 7 K 4 MasterK 03:18:2608:05:1512:38:2714:41:50
[1028] KOZYRA Paweł Lublin TeamMountainFuel Runnerpawcislaw 17:29:37 23 16 M 2 SeniorM 02:47:4607:24:5512:20:2014:48:05
[1056] PASZKIEWICZ Maciej Murowana Goslina Park Dzieje 17:55:55 24 17 M 1 WeteranM 03:03:3608:02:2212:38:0914:51:42
[1006] CHOMICZ Tomasz Suwalki Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy 18:15:34 25 18 M 12 MasterM 03:07:2108:16:3713:19:4315:29:29
[1077] WÓJCIK Łukasz Niemce Szybciej nie dam rady 18:18:34 26 19 M 13 MasterM 03:00:1508:02:1313:30:5415:28:05
[1045] MAŁKOWSKI Bogdan MUROW SPARTANIE DZIECIOM 18:27:28 27 20 M 2 WeteranM 03:15:0208:37:3513:26:4015:52:43
[1002] BOGACKI Sławek Brzozowka k.Torunia Toruń- Idziemy bez Ryzyka 18:35:08 28 21 M 14 MasterM 03:18:2108:23:4313:22:1215:35:08
[1016] HADAM Jacek Dachnow Przemyski Klub Biegacza 18:35:07 29 22 M 3 WeteranM 03:15:0708:23:4313:22:1215:41:40
[1015] GOMÓŁKA Agata Mszana Dolna MOK Mszana Dolna 18:37:20 30 8 K 5 MasterK 03:03:3908:10:4213:16:5115:34:27
[1070] SWOBODA Jarosław Gliwice Bracia Pietrzak Running Team Gliwice 18:55:44 31 23 M 15 MasterM 02:59:4608:30:5713:40:3315:56:04
[1050] MURZYN Krystyna Lipnik 18:55:38 32 9 K 6 MasterK 03:06:4008:31:4613:40:3315:56:04
[1069] SUPEŁ Jacek Wroclaw niezrzeszony 18:55:38 33 24 M 16 MasterM 03:10:1908:44:3613:40:3315:56:04
[1073] WEGIEL Bogdan Bolechowice 18:59:38 34 25 M 4 WeteranM 03:06:0708:37:3313:46:1516:08:05
[1068] SOPEL Wiesław Lubaczow Akademia Sportu Lubaczów 19:07:10 35 26 M 5 WeteranM 03:03:4808:25:4913:42:1016:06:22
[1046] MARCZEWSKI Sławomir Zlotow Stowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów 19:07:35 36 27 M 17 MasterM 03:21:4908:38:2214:13:4916:41:38
[1036] KWIATKOWSKI Wojciech Szczytniki TSA Sandomierz 19:11:05 37 28 M 18 MasterM 02:59:0908:09:0113:16:5115:48:07
[1023] KORNAGA Janusz Horyniec-Zdroj CRR KRUS Horyniec-Zdrój 19:14:31 38 29 M 6 WeteranM 02:51:3107:31:4115:37:50
[1061] POLAR Artur Bilgoraj 19:15:09 39 30 M 7 WeteranM 03:20:3008:45:4613:50:1516:09:36
[1053] OSTAPINSKA Magda Piaseczno OSTreSROki 19:24:18 40 10 K 7 MasterK 03:32:4409:22:1014:30:0616:45:32
[1054] OSTAPIŃSKI Wojtek Piaseczno OSTreSROki 19:24:33 41 31 M 19 MasterM 03:32:3209:22:1914:30:1716:45:20
[1059] PIEKAROWICZ Magdalena Prace Duze 19:41:40 42 11 K 1 WeteranK 03:45:2709:30:3414:30:5116:51:19
[1071] TOKARZ Robert Tarnow Tarnów 19:58:26 43 32 M 20 MasterM 03:16:3809:00:4914:21:4116:59:01
[1040] ŁÓJ-KONIECZNA Edyta Proszowice Infinity Gym 20:25:55 44 12 K 8 MasterK 03:27:4709:03:5814:21:4116:59:17
[1026] KOWALIK Anna Lublin UMCS Biega 20:53:43 45 13 K 9 MasterK 03:12:3308:55:1314:41:3617:15:42
[1084] ZIELIŃSKI Michał Lublin Dzikie Życie Run Team 21:12:19 46 33 M 21 MasterM 03:27:5309:20:0215:20:4817:56:10
[1008] CZERNICKA Madzia Zwonowice Yno Ultra 21:12:14 47 14 K 10 MasterK 03:33:3409:47:2215:09:4317:50:33
[1003] BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika Gdynia 21:14:34 48 15 K 11 MasterK 03:44:2909:45:5815:21:5318:03:33
[1018] JAGIELSKA Magdalena Klobuck BiegamBoLubię 21:35:09 49 16 K 12 MasterK 03:45:1709:26:2714:53:5117:46:46
[1038] LITWINEK Marek Lubartow wkurw_team / ww team 21:35:16 50 34 M 22 MasterM 03:06:0008:55:1314:53:5318:03:44
[1024] KORZENIOWSKA Joanna Lublin UMCS Biega 21:38:02 51 17 K 13 MasterK 03:14:1108:48:1314:26:4717:20:49
[1017] HOLONA Wojciech Rybnik AKMB Pedziwiatr Gliwice 21:44:32 52 35 M 8 WeteranM 03:43:3609:36:5215:31:0018:19:07
[1004] BRYCHCY Wioleta GLIWICE AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE 21:44:21 53 18 K 14 MasterK 03:43:2909:44:5515:31:0018:20:15
[1029] KRAUSE Dariusz Radlin Radlinioki w biegu 21:47:41 54 36 M 23 MasterM 03:32:5009:49:0715:40:5618:25:02
[1030] KRAUSE Sylwia Radlin Radlinioki w biegu 21:47:44 55 19 K 15 MasterK 03:32:4409:51:1215:40:5618:25:48
[1062] PRZYWECKI Lech Koscian Kościan TEAM / PSP 21:47:44 56 37 M 24 MasterM 03:30:4109:35:2815:40:5618:25:02
[1055] PACUŁA Piotr Gliwice AKMB Pędziwiatr Gliwice 21:49:52 57 38 M 1 DinozaurM 03:43:3309:37:1315:31:0018:19:46
[1007] CIESIELSKI Jan Torun #1512WingedHearts 22:09:15 58 39 M 25 MasterM 03:52:5210:26:1415:56:3018:42:41
[1009] DYDERSKA Wioletta Warszawa Wiola&Adi 22:28:46 59 20 K 16 MasterK 03:32:5009:18:4115:22:2418:13:47
[1074] WINIARCZYK Adrian Stary Konik Wiola&Adi 22:28:46 60 40 M 26 MasterM 03:33:0409:19:0215:22:2418:14:30
[1078] WÓJCIUK Paweł Warszawa 22:42:56 61 41 M 3 SeniorM 03:27:4609:22:3215:22:2418:34:33
[1039] LITWIŃSKI Krzysztof Lublin 22:46:21 62 42 M 27 MasterM 03:28:1409:29:5515:53:3919:06:54
[1025] KOWAL Piotr Zabrze Biegające Zające ;P 22:46:24 63 43 M 28 MasterM 03:23:2109:32:3715:53:3919:07:05
[1081] ZABURKO Mateusz Tomaszow Lubelski 23:06:35 64 44 M 4 SeniorM 03:32:3109:55:4616:29:4519:35:54
[1022] KITA EWA Kedzierzyn-Kozle 23:07:15 65 21 K 2 WeteranK 03:59:2710:51:0416:51:46
[1048] MISIAK Anna Warszawa Team ZabieganeDni 23:40:51 66 22 K 1 SeniorK 03:43:4210:27:1416:34:41
[1043] ŁUKASIEWICZ Renata Baniocha TeamZabieganeDni 23:40:54 67 23 K 17 MasterK 03:43:4510:27:1116:34:41
[1058] PIEKAROWICZ Piotr Prace Duze 23:54:06 68 45 M 9 WeteranM 04:22:4711:02:1617:04:28
[1035] KWAŚNIK Andrzej Warszawa 23:54:12 69 46 M 2 DinozaurM 03:52:4210:25:3116:51:46
[1095] MARCHEWKA Andrzej Czernichow 23:54:21 70 47 M 29 MasterM
[1001] BARON jacek Grudziadz vadain running club M MasterM
[1005] BRZENCZEK Michał Gliwice Ekstremalne OTK na Relaksie M MasterM
[1011] DZWONKOWSKI Andrzeja Wabrzezno M MasterM
[1013] FAULHABER szymon Katowice M MasterM
[1020] KAMIŃSKI Marek Warszawa M MasterM
[1031] KROSNOWSKI Arkadiusz Gladbeck Agi O Team M MasterM
[1032] KUBIAK Edyta Srem K SeniorK 03:41:07
[1033] KUPIS Hubert Opoczno Akademia Marynarki Wojennej M SeniorM
[1041] ŁUC Grzegorz Otwock Yienu M MasterM
[1049] MISZCZUK Andrzej Dabrowa gornicza M MasterM 03:33:2909:35:2816:09:20
[1057] PECIAK Robert Lublin WW Team M WeteranM 03:16:12
[1064] REKOWSKI Kacper Torun SPC M SeniorM 03:22:2309:14:49
[1067] SKOCZYLAS Adrian Swidnik Skoczyliwlasy / Stay Insane M SeniorM 02:38:1406:50:16
[1075] WINIARSKA Izabela Warszawa ekobiegi K MasterK
[1079] WÓJTOWICZ Paweł Lublin Lublin Biega M MasterM 03:52:1410:51:0416:52:17
[1080] WRÓBLEWSKA-GAWEŁ Agnieszka Krakow K MasterK
[1082] ZADROŻNY Piotr Halinow Biegiem do 100tki M MasterM
[1085] ŻAK Tomasz Srem M SeniorM 03:41:00