RAASYSTEM - Wyniki OnLine
Wyniki

Wyniki ONLINE - HC2020-CHNGE - HERON Challenge 12KM

[Numer] Nazwisko, Imię Miasto Klub Wynik OPEN K/M Kategoria
[44] GAWRON Janusz Limanowa Brygada Beskidów 00:49:28 1 1 M - M
[25] BUŹNIAK Arkadiusz Nowy Sacz Brygada Beskidów - Huzar 00:51:54 2 2 M - M
[45] GAWRON Bogdan Limanowa Brygada Beskidów 00:53:44 3 3 M - M
[39] HAJDUK Miłosz Nowy Sacz 00:56:43 4 4 M 1 M
[4] KOŚCIÓŁEK Kamil Nowy Sacz 00:58:22 5 5 M 2 M
[13] FLĄDRO Daniel Wokowice 00:58:26 6 6 M 3 M
[33] KOCIOŁEK Mirosław Lososina Dolna 00:58:33 7 7 M 4 M
[17] SZCZEPANIAK Aleksander Stary Sacz 00:59:34 8 8 M 5 M
[23] KMIEĆ Katarzyna Perla Klub Biegowy Perła 01:01:28 9 1 K - K
[9] MARTUŚ Jacek Bobowa BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA 01:02:22 10 9 M 6 M
[3] SZEWCZYK Rafał Nowy Sacz Visegrad Maraton Rytro 01:04:11 11 10 M 7 M
[49] ZAPŁATA Wojciech Gorlice 01:04:18 12 11 M 8 M
[30] TYRPAK Grzegorz Nowy Sacz Visegrad Maraton Rytro 01:04:56 13 12 M 9 M
[27] ROSIEK Jan Losie Gorlicka Grupa Biegowa 01:05:04 14 13 M 10 M
[42] PORĘBA Jacek Nowy Sacz Visegrad Maraton Rytro 01:05:06 15 14 M 11 M
[24] JONIEC Jaroslaw Nowy Sacz 01:08:02 16 15 M 12 M
[8] FLORIAN Sabina Gabon Przehyba Trail 01:09:31 17 2 K - K
[40] BUDA Marek Nowy Sacz Visegrad Maraton Rytro 01:10:19 18 16 M 13 M
[15] SZCZEPANIAK Sławomir Stary Sacz 01:10:38 19 17 M 14 M
[48] SOŁTYSIK Ania Nowy Sacz Ambasador Festiwalu Biegowego 01:10:54 20 3 K - K
[18] GWIŻDŻ Mateusz Nowy Sacz 01:11:12 21 18 M 15 M
[21] IWAŃSKI Bogusław Nowy Sacz 01:11:34 22 19 M 16 M
[34] CHUDY Wojciech Nowy Sacz 01:12:09 23 20 M 17 M
[10] MAJDA Maciej Nowy Sacz 01:12:26 24 21 M 18 M
[7] KLIMEK Piotr Nowy sacz Klimkor 01:12:55 25 22 M 19 M
[11] RYŚ Wacław Myslenice Zarabie-biega 01:13:05 26 23 M 20 M
[38] KĄDZIELAWA Marcin Tarnow StarglassTeam 01:14:59 27 24 M 21 M
[46] KORNEK Rafał Gorlice BikeWalk Beskid 01:15:08 28 25 M 22 M
[12] PODRAZA Adam Jodlowa Wilki Jodłowa 01:15:15 29 26 M 23 M
[5] MROWCA Maria Nowy Sacz 01:17:14 30 4 K 1 K
[16] DZIEDZIC Julia Stary Sacz 01:23:03 31 5 K 2 K
[14] PODRAZA Stanisław Lubcza Wilki Jodłowa 01:23:10 32 27 M 24 M
[2] PODRAZA Marek GORLICE Gorlicka Grupa Biegowa 01:23:10 33 28 M 25 M
[43] BUDZYŃ Paweł Tarnow Visegrad Maraton Rytro 01:23:29 34 29 M 26 M
[28] KORNAŚ Krzysztof Nowy Sacz KlimKor Geam 01:23:55 35 30 M 27 M
[26] ŁOPUCH Robert Labowa 01:23:56 36 31 M 28 M
[41] KORNAŚ Joanna Krakow Klimkor 01:23:55 37 6 K 3 K
[20] KAPUSTA Anna Krakow Night Runners 01:36:14 38 7 K 4 K
[29] WALAS Wojciech Krakow Night Runneres 01:36:14 39 32 M 29 M
[6] KLIMEK Dorota Nowy Sacz 01:41:11 40 8 K 5 K
[32] BYCHMAN Sebastian Nowy Sacz M M
[31] CHMURA Jadwiga Debica K K
[37] KRAJEWSKI Marcin Swiniarsko 680 M M
[19] KREROWICZ Grzegorz nowy sacz Biegam Bo Lubię M M
[1] MROZEK Krzysztof Gorlice M M
[35] RZESZOWSKA Agata Nowy Sacz K K
[36] STACHURA Krzysztof Nowy Sacz Biegam Bo Lubię M M
[22] STEMPKOWICZ Jacek Gorlice M M